500 TL Alışverişinizde Kargo ÜCRETSİZ

Hakkımızda

... Yıl 2120 insanoğlunun başka yaşamlara ev sahipliği yapan dünyalar keşfetme serüveni  devam ediyor. Morpheus Incorporated’in insanlığa armağan ettiği kurumlarından olan ve dünyada adından övgüyle bahsettiren Ordinary-US , Kepler-438 b adı verilen  gezegende ilk şehir  yaşam istasyonunda gıda ürünleri üretimini tamamladı. Bu projeyle beraber ilk dünya dışı gıda ürünleri üretimide başarılmış oldu
Ordinary-US heyecan verici yenilikler sayesinde, kariyerine sürekli yeni hedefler ekledi ve  insanlık için de önemli başarılara imza attı. 2053 yılında geliştirdikleri ilk dijital tezgah üstü gıda üretim robotu olan ‘’COSİO’’ yu dünyanın bir çok ülkesinde yer alan Ordinary-US mutfaklarında kullanmaya başladı. 2021 yılında özel sterilizasyon teknikleri ile ürettikleri uzun ömürlü doğal yiyecekler projesini gerçekleştirdiklerinde de benzer heyecanlar yaşatmıştı. Yüzyıl boyunca sağlıklı gıda ürünlerini tüketmek isteyenlere  ‘’If you want to be natural,you must eat natural’’ başlığı altında düzenledikleri panellerde brifler verdiler. Ordinary-US alanında tecrübeli uzmanların, beceri ve kurgularıyla 21. Yüzyılın ilk çeyreğinde firmalarının yapı taşlarını oluştururken ‘’doğal gıda üretimi”  hedefiyle  yola çıktılar. Aldıkları ve alacakları sayısız ödüllerle kendilerine inançları sonsuzdu. İlk Ödülleri “Natural Food” ödülüydü ardından World Food Award , ardından…. 
Her ödül yeni bir eşik,  her eşik yeni bir başarıyı getirdi.  Lezzeti; ihtiyaçlar, ekonomi, doğallık, kalite ve teknolojiyle yoğurup en iyi hamuru elde etmeyi iyi biliyorlardı. Bu maharetlerini  genç  yeteneklere aktarmak için 2031 yılında Food Akademi’yi kurdular. Birbirinden farklı ülkelerden birbirinden farklı yetenekleri insanlara kazandıran bu kurum, geleceği inşa eden fikirlerin üretim merkezi oldu. Yüzde yüz doğal malzemeler ile üretilecek kadar naturel, hiçbir geri dönüşüm malzemesi olmayacak şekilde çevreci ürünler yarattılar. 
İnsana ve bilgiye yatırım yapmanın karşılığını çok erken vakitlerde 2029 yılında ‘’Humane Growe’’ projesinin yürütücülüğünü ve sponsorluğunu üstlenerek aldılar. Bu bir çok firma ve ürünün  insanlarla iletişim kurmasını sağlayan rakipsiz bir bağlantı yolu idi. En etkili ve en başarılı gıda üretim yöntemleri için yeni standartlar belirleyecek kadar başarılıydılar. Yüzyıl önce dünyaya merhaba diyen Ordinary-US  gıda endüstrisinin evrensel mabedinin ilk yapıtaşı oldu. 
Dünden bu güne büyüyen Ordinary-US hayallerini gerçekleştirdi. Sizin için buradayız. Gelecekte olduğumuz gibi!
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
3
Yükleniyor...